Kiedy w pierwszych tygodniach pandemii wszyscy już mieli dość siedzenia w domu i tęsknili za towarzystwem zaczęliśmy się z wami spotykać w naszym domu przy śniadaniu. Mówiliśmy o nowinkach ze świata wirtualnego i rzeczywistego, bo jako dziennikarze jesteśmy łowcami najciekawszych informacji. Codziennie przeglądamy setki kanałów informacyjnych. Nasi znajomi na Facebooku czy Instagramie, ci znani i ci zupełnie nieznani, udostępniają tysiące informacji dziennie. Tymi najciekawszymi i najśmieszniejszymi dzieliliśmy się przy śniadaniu.

Kto przyrządzał to śniadanie? Zdziwicie się może, ale w naszym domu specjalistą od śniadania jest Robert! Jeżeli macie dość rano płatków na mleku lub kanapki z serem, obejrzyjcie nasze śniadania a dowiecie się jak smacznie i nietuzinkowo można zacząć dzień.

Niektóre z naszych śniadań możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/c/KILENTV?sub_confirmation=1

Lub tutaj: http://kilen.tv/index.php/kilenowo-sniadaniowo/

W pierwszym odcinku naszego śniadania opowiadaliśmy m.in. o tym kto uciekł przed koronawirusem na bezludną wyspę, czy Chiny wywołały właśnie III wojnę światową, dlaczego policja w Anglii barwi wodę w jeziorze na czarno.

Na kolejne odcinki zapraszamy na Kilen TV na YouTube https://www.youtube.com/c/KILENTV?sub_confirmation=1